hľadať

nie sú údaje

Vianočné turné Mária Čírová & Robo Opatovský

dátum pridania: 11.11.16-13:49

Nadšenie pre Vianoce, výborná doterajšia spolupráca a ľudské aj profesionálne sympatie! Toto všetko spojilo Roba Opatovského s Máriou Čírovou. Nechajte sa unášať čarom Vianoc prostredníctvom dobrej hudby,Vianočný koncert Mária Čírová & Robo Opatovský 28. novembra v Prešove v Kino Scala.

Obidvaja milujú Vianoce ale aj spievanie naživo s kapelou, čo bolo tiež dôvodom toho, že sa rozhodli pre spoločné Vianočné turné. Na koncertoch zaspievajú duety „Vianoce“, „Čas sviečok“, z albumov Vianočné duetá a Vianočný album.

 

Z Máriinho Vianočného albumu odznie typická vianočná pieseň „Buvaj dieťa krásne“. Koncert nebude len o Vianociach, pretože zaznejú aj sólo skladby Márie ako napr. „Unikát“, „Búrka“, „Chýbaš“ či nový singel „Kráčam“. Robo zaspieva hit „Prší“, „Natália“ a iné.

Počas koncertov ich bude doprevádzať hviezdna kapela, v ktorej sa predstaví Michal Bugala na gitare, Štefan Bugala na bicie, jeden z najlepších klaviristov na Slovensku Tomáš Gajlík na piane a Juraj Gregorík zahrá na base.

Všetky koncerty sa uskutočnia v čase adventu a vianočnú atmosféru si môžete vychutnať aj v 28. novembra 2016 v Prešove o 18.00 v Kine Scala.

 Prajeme vám krásny predvianočný, nielen hudobný zážitok!
Vianočné turné Mária Čírová & Robo Opatovský

Vstupenky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal.sk. Viac informácií na www.roboopatovsky.com. 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!