Holenie.com  - vieme, po čom muži túžia... - Móda, krása | moj Poprad
 
moj Poprad - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v  Popradu - magazín moj Poprad
hľadať: 
 

Holenie.com  - vieme, po čom muži túžia...

dátum pridania: 18.11.16-10:28

Chcete obyčajné holenie premeniť z rutiny na zážitok? V tom prípade navštívte obchod holenie.com, kde nájdete všetko, čo na to potrebujete: od klasických žiletiek cez najnovšie holiace strojčeky až po luxusné vody po holení.

Ak uvažujete v týchto intenciách, určite vás prekvapí sortiment klasického holenia ktoré ako v jedinom maloobchode a eshope môžete nakúpiť priamo v Nitre.

V ponuke obchodu si môžete vybrať z najznámejších svetových výrobcov britiev, klasických holiacich strojčekov, štetcov na holenie, mydiel a krémov.

Súčasťou sortimentu obchodu a eshopu je špecializácia na sortiment pánskej kozmetiky pre starostlivosť o fúzy a bradu. Široký sortiment olej, voskov, balzamov, hrebeňov a kief na fúzy a brady poteší každého „bradáča“. 

V aktuálnej ponuke samozrejme nechýbajú ani darčekové sety vhodné ako darček pod stromček.  Kvalifikovaný personál vám rád poradí nielen s výberom vhodného tovaru, ale i ako sa správne holiť a akú kozmetiku používať aby holenie bolo pôžitkom. Elegantný set na holenie MÜHLE poteší i vášho obchodného partnera ako dar.

Nechajte sa inšpirovať, veď pánske holenie je rituál na ktorom nám mužom záleží.

Navštívte eshop www.holenie.com a vyberte si z exkluzívnych značiek ako Dovo Solingen, Merkur Solingen, MÜHLE & hjm, , Proraso, Mr. Bear Family, Taylor of Old Bond Street, Captain Fawcett´s, The Bluebeards Revenge, Feather...

 

 

S blížiacimi sa Vianocami si väčšina z nás kladie otázku ohľadom vhodného darčeka pre priateľa, manžela, otca.... Darček by mal byť nielen estetický, ale hlavne účelný, praktický a kvalitný. Má potešiť toho, na kom nám záleží, má byť výrazom našej vďaky a úcty. 

  Sviatok muža - Holenie.com  - holenie sa stáva sviatkom pre muža! 

Kamenná predajňa:
Štefánikova trieda 84, 94901 Nitra
tel:0948 333 001
 poslať článok mailom  vytlačiť článok