hľadať

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Rozprávkoland Poprad

dátum pridania: 09.12.15-17:03

Milé deti, červenobiely kamarát už síce odišiel, ale to vôbec nevadí, pretože na vás čakajú ďalší farební kamaráti, tentokrát "modrí" :) áno sú to ŠMOLKOVIA :)

Najväčšia hudobno - zábavná show pre deti, pod názvom ROZPRÁVKOLAND, v ktorej hlavnú úlohu hrajú práve ŠMOLKOVIA.  ich najväčsie hity z albumu "Šmolkovská párty" a z ich najnovšieho CD "Šmolkovská oslava".                     
V roku 2015 vyrážajú na celosvetové turné a ich hudobno – tanečná show prichádza po prvý krát aj na Slovensko. Show plná svetelných efektov, výborných tanečných vystúpní a hlavne obľúbených „šmolko“ hitov roztancuje všetky deti a ale aj ich rodičov. Všetky texty piesni boli preložené a prespievané do slovenčiny.

20. 12. 2015 o 17.00 hod. Zimný štadión Poprad roztancujú a zaspievajú "šmolkohity" vaši milovaní ŠMOLKOVIA :)

Vstupenky :

 AKCIA: RODINNÁ VSTUPENKA (PLATÍ PRE 4 OSOBY)

Pri kúpe 1 vstupenky zo sektoru "Plocha vľavo/Plocha vpravo," kategórie "rodina" získate 3 vstupenky pre členov rodiny ZADARMO! Rodinnú vstupenku si môžete objednať výhradne na adrese www.ticketportal.sk/ alebo telefonicky v pracovné dni od 9:00 do 17:00 na čísle 02/52933321. Ďakujeme za pochopenie. Cena za rodinnú vstupenku je od 35 do 55 Eur, podľa miesta konania podujatia.

V CENE RODINNEJ VSTUPENKY JE CD ŠMOLKOVIA “ŠMOLKOVSKÁ PÁRTY” V HODNOTE 12 EUR, KTORÉ DOSTANÚ NAVŠTEVNÍCI PRI VSTUPE DO HALY.

Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy.

Dieťa do 2 rokov (vrátane) vstup zdarma, bez nároku na sedadlo. (Dieťa sedí na kolenách rodiča.)

Zdroj: Rozprávkoland 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!